Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmet yelpazemizi genişleterek artık İzmirin tüm ilçelerine ev taşıma hizmeti verilmekte. İlk olarak yürütmüş olduğumuz İzmir - İstanbul ve İstanbul - İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine artık İzmirin tüm ilçelerine yaymış bulunmaktayız.

Amacımız Vizyonumuzda belirttiğimiz gibi kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir...

İzmir Evden eve nakliyat talebinizi telefonla, e-maille veya on-line teklif formumuzla bize ulaşmasıyla eksperimiz evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcanması, çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

İzmir(Merkez), Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla  il ve ilçelerinden aldığımız komple veya parça ev eşyalarınızı sigortalı olarak,  Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Trakya bölgelerine güvenli bir şekilde nakletmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizde Ege Tur kalitesi ile tanışmış ve taşınmış olacaksınız.
 
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...                                                    

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tas Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design