Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığını nakliyat firmaları arasında ilk olarak İstanbul ve İzmir arası gerçekleştiren firmamız bugün tüm Türkiyeye parça eşya taşıması yapmaktadır.

Hergün İstanbul - İzmir arası parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimizi yüksek taşımacılık maliyetlerinden kurtararak daha uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşımaktır.

İstanbul ve İzmir şubelerimizle ortaklaşa yürütmüş olduğumuz çalışma sayesinde eşyalarınız hem daha güvenli taşınmış olur hemde yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Eşyalarınız kendi araçlarımızla adresinizden alınıp yine adresinize teslim edilmektedir.

Öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, yada kısmi parsiyel eşayalarınızı gönül rahatlığıyla EGETAŞ kalitesi ile taşıtmanın keyfini yaşayın.

Not: Son zamanlarda artan korsan nakliye firmaları maalesef diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşınmalarında da ortaya çıkmaktadır. Eşyalarınızı tarafınızdan teslim aldıktan sonra İzmirden gelen açık kamyonlara belli bir komisyon karşılığında vererek göndermek isteyebilirler. Bunun için mutlaka firmanın kendi aracının gelmesine dikkat ediniz. Ayrıca ödemenizi iş bitiminde yapmak isteyin. Korsan firmalar eşyalarınızı teslim aldıktan sonra genelde tüm ödemeyi almak isterler. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyin.

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tas Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design