Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Yalova Ev Taşıma

İstanbul Yalova Evden Eve Nakliyat hizmetini yılın 365 günü kesintisiz sunmaktayız. Sizlerde İstanbuldan Yalovaya eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde ilk başvuracağınız adres olan EGETAŞ Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. İstanbul ve Yalova gibi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alırken korsan firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Şehirlerarası taşımalarda maliyetler yüksek olduğundan korsan firmalar eşyalarınızı uygun fiyata taşıyabileceklerini söyleyip sizlere söz verdiklerinin dışında bir taşıma gerçekleştirirler. Böylelikle eşyalarınız zarar görmüş olur ve hatta anlaştığınız rakam üzerinden ek ücret ödemek zorunda bırakılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta mutlaka ve mutlaka kurumsal nakliyat firmaları ile eşyalarınızı taşıtmanız olacaktır.

Kurumsal nakliyat firmaları ile yukarıda bahsettiğimiz sorunları kesinlikle yaşamamış olursunuz. Ayrıca taşıma esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları kurumsal firmalar tecrübeleriyle daha kısa sürede çözüme kavuştururlar.

Şirketimiz İstanbul Yalova komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermeye başlamıştır. Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parsiyel taşımalarınızı yapmaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur.

İstanbul Yalova arası taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilir ve bu taşımanızın ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşylarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında demontaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Yalova arası ev, ofis taşıma ve diğer evden eve nakliyat konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tas Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design