Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat sektöründe maalesef fiyatlarda çok dalgalanma var. Dolayısıyla evini taşımak isteyenler için kafa karıştırıcı bir durum ortaya çıkmaktadır. Genel olarak telefon görüşmelerinde tüm firmalar aynı hizmetleri taahüt etmekte. Durum böyle olunca evini taşımak isteyenler için karar aşaması gelir. İşte en zor ve karar verilemeyen an burda başlar. Tüm firmalar aynı hizmeti veriyorlarsa neden yüksek fiyat veren firma ile taşınma ihtiyacı içinde olayım diye düşünebilirsiniz. Fakat unutmayın kı bir Atasözü derki Ucuz Mal Alacak Kadar Zengin değilim. Biz bu aşamada çok iyi düşünüp doğru kararı vermenizi istiyoruz. Bunun için firmanın kurumsal olmasına, taşıma yetki belgelerinin olmasına ve referanslarına bakabilirsiniz.

Bir taşıma şirketiyle anlaşmadan önce, internet sitesinden tahmini bir fiyat sormak mantıklı bir fikirdir. Bir evden eve nakliyat firması seçmeden önce, online olarak ya da arama yoluyla 2-3 farklı nakliye firmasından teklifler alınız. Aldığınız teklifler şehir içi taşıma için aldığınız fiyat, şehirler arası taşıma fiyatından daha düşük olacaktır. Şehirler arasındaki kilometre farkını iyi hesaplamak gerekir.

En doğru şekilde tahmin verilebilmesi için, profesyonel nakliyat firması tarafından gönderilen ekspertiz elemanının taşınacak eşyayı tam anlamıyla görmesi gerekiyor.

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tas Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design